HOT Fitness - шаблон joomla Joomla

Kayıt Formu

Anaokulu Kursları

Çocuklarla olan yüzme derslerimiz 4 yaşını doldurmuş ve üstü yüzme derslerini kapsamaktadır. Alışıla gelmişin dışına çıkıp 6 yaşını beklemeden çocukları suyla tanıştırın.

Kayseriyuzmekursu , Çocuklarla olan yüzme derslerimiz 4 yaşını doldurmuş ve üstü yüzme derslerini kapsamaktadır.

Alışıla gelmişin dışına çıkıp 6 yaşını beklemeden çocukları suyla tanıştırın. 4 yaş grubu yüzmede suya olan adaptasyonları çok riskli olduğu için çok özel ilgi gerektirmektedir. Öncelikli hedefimiz güven içerisinde çocukların küçük yaşta su sevgisini oluşturmak ve sizden habersiz suya düştüğü zaman kendisini kurtarabilecek seviyeye gelmesidir.

Kayseriyuzmekursu ve Kayseri Doğa Sporları Spor Kulübü bünyesinde tüm anaokullarına gruplar halinde YÜZME kurslarımız devam etmektedir. Havuzumuz tamamen hijyenik olup tüm sağlık kontrolleri sağlık bakanlığı tarafından her gün yapılmaktadır. Ortam ve Suyun sıcaklığı çok önemli olup, 28 derecede çocukların suyu sevmeleri ve suya olan adaptasyonları daha başarılı olmaktadır.

4 – 6 yaş Grup derslerimiz Haziran ayında okullar kapanınca başlamaktadır. Ön kayıt almaktayız geç kalmadan kaydınızı yaptırın. Kendi gruplarınızı oluşturabilirsiniz.

 

Grup derslerimiz, Haftanın 2 günü ayda 8 saat ders yapılmaktadır. Kendi grubunuzu oluşturup gelebilirisiniz.

Gruplar Max. 5 kişi olmaktadır.

 

Sizin en değerli varlıklarınız bizim emanetimizdir...

www.kayseriyuzmekurslari.com

Partnerlerimiz

Kayseri Doğa Sporları Derneğiconversepuma

Bizler; Pedagojik formasyon sahibi, Antrenörlük , Cankurtaranlık ve İlk yardım belgeleri olan, Alanında çok deneyimli, insan psikolojisinden anlayan, uzman öğreticilerden oluşmuş güvenilir bir ekibiz.

Amacımız sonuç odaklı, istekli, kararlı ve sizi anlayıp suda zaman geçirmekten hoşlanan, işin TİCARİ boyutundan daha çok kişilere yüzmeyi eğlenceli hala getirmeyi ilke edinmiş bir eğitimciyim.

Pazartesi
08.00 - 18.00
Salı
08.00 - 18.00
Çarşamba
08.00 - 18.00
Perşembe
08.00 - 18.00
Cuma
08.00 - 18.00
Cumartesi
08.00 - 18.00
Pazar
08.00 - 18.00